Κωνσταντινος Μανουσελης

konman
Άβαταρ μέλους
nmnovice00
Παλαίμαχος
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 16 Δεκ 2009, 20:10

Απ: Κωνσταντινος Μανουσελης

Δημοσίευση από nmnovice00 »

Ευχαριστίες!

Μιάς και αλλού είχαμε γράψει για ύφος, νομίζω ότι σαφέστατα εντάσσεστε κάπου κι εσείς.
Μου άρεσε που δεν κάνετε γενικώς πολύ τραβηγμένες έλξεις και ψάλλετε με κέφι.

Καλή δύναμη και καλά ψαλσίματα!

πΝ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nmnovice00 την 08 Ιαν 2010, 19:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"ἐξομολογοῦμαί σοι, πάτερ, κύριε τοῦ οὐρανοῦ καὶ τῆς γῆς, ὅτι ἀπέκρυψας ταῦτα ἀπὸ σοφῶν καὶ συνετῶν, καὶ ἀπεκάλυψας αὐτὰ νηπίοις·... οὐδεὶς ἐπιγινώσκει τὸν υἱὸν εἰ μὴ ὁ πατήρ, οὐδὲ τὸν πατέρα τις ἐπιγινώσκει εἰ μὴ ὁ υἱὸς καὶ ᾧ ἐὰν βούληται ὁ υἱὸς ἀποκαλύψαι." (Ματθ. ιβ', 25-27)
Άβαταρ μέλους
nmnovice00
Παλαίμαχος
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 16 Δεκ 2009, 20:10

Απ: Κωνσταντινος Μανουσελης

Δημοσίευση από nmnovice00 »

Ευχαριστώ.

Ίσως ανεβάσω κι εγώ κάτι κάποια στιγμή, αλλά απο προσωπικές ηχογραφήσεις έχω ελάχιστες και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αντέξω την αρνητική κριτική. Δεν είμαι και τόσο μετριόφρων μάλλον :mrgreen: . Θα δούμε...
"ἐξομολογοῦμαί σοι, πάτερ, κύριε τοῦ οὐρανοῦ καὶ τῆς γῆς, ὅτι ἀπέκρυψας ταῦτα ἀπὸ σοφῶν καὶ συνετῶν, καὶ ἀπεκάλυψας αὐτὰ νηπίοις·... οὐδεὶς ἐπιγινώσκει τὸν υἱὸν εἰ μὴ ὁ πατήρ, οὐδὲ τὸν πατέρα τις ἐπιγινώσκει εἰ μὴ ὁ υἱὸς καὶ ᾧ ἐὰν βούληται ὁ υἱὸς ἀποκαλύψαι." (Ματθ. ιβ', 25-27)
Άβαταρ μέλους
Βαγγελης Λιναρδακης
Παλαίμαχος
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: 18 Φεβ 2008, 10:11

Απ: Κωνσταντινος Μανουσελης

Δημοσίευση από Βαγγελης Λιναρδακης »

konman έγραψε:Ανεβαζω δυο εντελως προχειρες προσωπικες ηχογραφησεις των Θεοφανειων ετσι για αρχη που πιστευω πως αδικουνται λιγο ακουστικα μιας και ηχογραφηθηκαν σε δωματιο 5επι5 τετραγωνικα με παντελη απουσια μηχανηματων απλως ενα κασετοφωνακι.Προχθες τα διαβαζα για να τα πω στην εκκλησια και λεω δεν τα γραφω κιολας!
:smile2:
Ευχαριστιες πολλες . Συνεχισε .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μανουσέλης Κωνσταντίνος”